HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

SKY WASH OTO YIKAMA 2019 yılında Emsey Otomotiv Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kurulmuştur. Yaklaşık 10 yıllık bir ArGe çalışması neticesinde otomotiv sektöründe yıkama ve uygulama alanında güven, memnuniyet, garanti kapsamında eksikliklerin yerini doldurmak ve insanlara hizmet etmek gayesi ile hizmete başlamıştır. İnsanlara temiz güvenli ve kaliteli hizmet vermek en büyük gayemizdir. Tüm ekip arkadaşlarımız en az 20 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Tecrübesiz ve eğitimsiz personel asla çalıştırılmamaktadır. Sky Wash ekibi olarak her zaman teknolojiye ve yeniliklere açık bir şekilde kendimizi geliştiriyor ve bu doğrultuda en mükemmel hizmeti veriyoruz.

Misyonumuz araç bakım servisimize gelen misafirlerimizin araçlarının gerekli olan ihtiyaçlarını karşılamak ve tam anlamıyla karşılığını vermektir. İhtiyacı olmayan hiç bir uygulama araç bakım servisimizde uygulanmamaktadır. Yapılmış olan tüm uygulamalarda Sky Wash olarak her zaman işimizin arkasındayız ve garanti vermekteyiz.
Araç bakım servisimizde araçlarınız temizlenirken ve uygulama yapılırken sizin rahatlık ve konforunuz düşünülmüş ve bu doğrultuda Araç Bakım Servisimiz kapalı olmayan, hava alan ve güneş gören cadde üzerinde kurulmuştur. Araçlarınız temizlenirken sizin rahatlığınız ön planda tutulmuş ve nezih, temiz ve ferah bir bekleme salonumuz oluşturulmuştur. Aynı zamanda sizin de tüm uygulama aşamalarını rahat bir şekilde görebilmeniz için şeffaf cam bölmeler kullanılmış ve yine sizin rahatlık ve konforunuz düşünülmüştür. Siz aracınızı beklerken sıcak ve soğuk içecek ikramlarımız ile yine sizin konforunuz planlanmıştır.

Vizyonumuz yıkama sektöründeki güven, memnuniyet, garanti ve kalite eksikliklerini en kısa sürede doldurup insanlara tek bir bölge ve tek bir ilde değil tüm dünyada hizmet vermektir. Oto Yıkama ve araç bakım sektöründe 1 numara olma hedefi ile bu yola çıktık. Sloganımızı bu doğrultuda oluşturduk ve her zaman dediğimiz gibi;

WE PROUDLY SERVICE (gururla hizmet veriyoruz)…